CSA G40.20/G40.21 Hoekstaal | 44W 50W 50WT 65W Strukturele Staal Hoek Verskaffer Kanada
| Item | Spesifikasie |
| Produknaam | CSA Hoekstaal/ Strukturele Staalhoek |
| Standaard | CSA G40.20/G40.21 |
| Algemene grade | 44W, 50W, 50W, 65W, 65W |
| Afdelingtipe | Gelyke Hoek / Ongelyke Hoek |
| Vervaardigingsproses | Warmgerol |
| Materiaal Tipe | Sweisbare Strukturele Staal |
| Beengrootte | Aangepaste / Standaardgroottes beskikbaar |
| Dikte | Aangepas volgens vereistes |
| Lengte | 6 m, 12 m, Aangepas |
| Oppervlakafwerking | Swart, geskiet, geverf, warmgegalvaniseerd |
| Inspeksie | Meultoetssertifikaat (MTC), SGS/BV Derdeparty-inspeksie beskikbaar |
| Verwerkingsdiens | Sny, Boor, Sweis, Vervaardiging |
Chemiese Samestelling (Tipies)
| Graad | C (Maks) | Mn (Maks) | P (Maks) | S (Maks) | Si (Maks) |
| 44W | 0.23% | 1.50% | 0.04% | 0.04% | 0.40% |
| 50W | 0.23% | 1.60% | 0.03% | 0.04% | 0.40% |
| 50WT | 0.20% | 1.60% | 0.03% | 0.04% | 0.40% |
| 65W | 0.20% | 1.70% | 0.03% | 0.04% | 0.40% |
| 65WT | 0.20% | 1.70% | 0.03% | 0.04% | 0.40% |
Meganiese Eienskappe
| Graad | Opbrengssterkte | Treksterkte | Verlenging |
| 44W | ≥300 MPa | ≥450 MPa | ≥20% |
| 50W | ≥345 MPa | ≥450 MPa | ≥20% |
| 50WT | ≥345 MPa | ≥450 MPa | ≥20% |
| 65W | ≥450 MPa | ≥550 MPa | ≥18% |
| 65WT | ≥450 MPa | ≥550 MPa | ≥18% |
| Staalgraad | Minimum opbrengssterkte | Kernkenmerke | Algemene Projekgebruike |
| 44W | 300 MPa / 44 ksi | Standaard strukturele graad met uitstekende sweisprestasie | Bou van hooframe, monteerhakies en hulpsteun |
| 50W | 345 MPa / 50 ksi | Verhoogde treksterkte vir lasdraende raamwerke | Voorafvervaardigde staalgeboue, pasgemaakte industriële vervaardiging |
| 50WT | 345 MPa / 50 ksi | Geoptimaliseerde lae-temperatuur impakweerstand | Buitelugraamwerke, brugkomponente, kouestreekkonstruksie |
| 65W | 450 MPa / 65 ksi | Ekstra hoë treksterkte vir swaar laste | Grootskaalse infrastruktuur en swaargewig-strukturele rame |
| 65WT | 450 MPa / 65 ksi | Hoë sterkte gepaard met uitstekende koue taaiheid | Swaar ingenieurswerke, projekte onder strawwe buitelugtoestande |
| Hoekgrootte | Dikte | Tipiese Gewig |
| L40×40×4 mm | 4 mm | 2.42 kg/m² |
| L50×50×5 mm | 5 mm | 3,77 kg/m² |
| L60×60×6 mm | 6 mm | 5.42 kg/m² |
| L75×75×6 mm | 6 mm | 6,91 kg/m² |
| L75×75×8 mm | 8 mm | 9.00 kg/m² |
| L90×90×8 mm | 8 mm | 10.95 kg/m² |
| L100×100×10 mm | 10 mm | 15.00 kg/m² |
| L150×150×12 mm | 12 mm | 27.30 kg/m² |
Kontak Ons vir Gedetailleerde Groottekaarte en Gratis Kwotasies
Onsstaalhoekstaweword onder streng gehaltebeheer vervaardig: hoëgehalte-grondstowwe word vooraf geïnspekteer en dan verhit en by 1200-1300°C in gelyke/ongelyke L-vormige profiele gerol. Na beheerde afkoeling en reguitmaak word die produkte in standaard 6/9/12-meter lengtes gesny. Die oppervlak word skoongemaak en met korrosiewerende bedekkings behandel. Elke bondel ondergaan omvattende chemiese, meganiese en dimensionele inspeksies om aan relevante standaarde te voldoen. Laastens verseker veilige omsnoerings-/palletverpakking veilige wêreldwye vervoer.
| Voltooi | Beskrywing |
| Swart Staal | Standaard warmgewalste oppervlak vir algemene strukturele gebruik |
| Skootskietwerk | Verwyder meulskaal vir die voorbereiding van die deklaag |
| Geverfde afwerking | Bied addisionele korrosiebeskerming |
| Warmgegalvaniseerd | Langtermyn korrosiebestandheid vir buitelugtoepassings |
| Epoksiebedekking | Geskik vir strawwe industriële omgewings |
Pasgemaakte Staalvervaardigingsdienste deur Royal Steel Group:
Presisie lengte sny en groottebepaling
Pasgemaakte boorwerk en gaatjies pons
Strukturele sweiswerk en komponentvervaardiging
Hoë-akkuraatheid CNC-bewerking
Professionele oppervlakbedekkingsbehandeling
Pasgemaakte produkmerk en etikettering
Alle pasgemaakte verwerkingswerke is beskikbaar volgens kliënttekeninge en spesifieke projekvereistes.
CSA G40.20/G40.21 hoekstaalis 'n veelsydige strukturele materiaal wat wyd gebruik word in Kanadese konstruksie en industriële ingenieurswese. Dit dien 'n wye reeks kernprojekte, insluitend staalstrukturele bourame, industriële fabrieksfasiliteite, stoorpakhuise en brugingenieurskonstruksies. Daarbenewens word dit algemeen gebruik vir kragoordragtorings, meganiese toerustingondersteuningsrame, mynbou- en energiebedryfprojekte, sowel as verskeie strukturele versterkingstelsels om die algehele boustabiliteit te verbeter.
Verpakking- en versendingsopsies
Standaard uitvoerbundelverpakking verseker met staalbande
Waterdigte verpakking om vogskade tydens vervoer te voorkom
Buigsame versending: vervoer in houers of grootmaatversending
Pasgemaakte logo en merk op bondels op aanvraag
Vervoer:Ekspres (Monsteraflewering), Lug, Spoor, Land, Seevervoer (FCL of LCL of Bulk)
V1: Watter standaarde en staalgrade is van toepassing op u CSA-hoekstaal?
A: Al ons hoekstawe volg CSA G40.20/G40.21 Kanadese strukturele staalspesifikasies. Ons gereelde voorraadgrade dek 44W, 50W, 50WT, 65W en 65WT, ideaal vir plaaslike industriële bouwerk, brugwerke en munisipale infrastruktuur regoor Kanada.
V2: Watter grootte-opsies het julle vir hoekstaal?
A: Ons het beide gelyke en ongelyke beenhoeke met ten volle buigsame dimensionele parameters in voorraad.
Seksiegrootte: Pasgemaak vervaardig om by u projektekeninge te pas
Lengte: Standaard 6m en 12m lengtes, of pasgemaakte groottes
Wanddikte: Verstelbaar volgens aanvraag
Oppervlakafwerking: Gemaalde swart afwerking, verflaag, warmverzinking en korrosiewerende epoksielae
V3: Watter gehalteversekeringsmaatreëls implementeer u?
A: Elke bondel ondergaan volledige inspeksie voor versending. Volledige sertifiseringsdokumente sal uitgereik word:
Meultoetssertifikate, chemiese analiseverslae, meganiese prestasierekords en volledige dimensionele kontroleverslae. Ons aanvaar ook derdeparty-oudits van SGS of BV indien kliënte dit vereis.
V4: Is pasgemaakte vervaardiging en oppervlakafwerking beskikbaar?
A: Ons lewer volledige eenstop-verwerkingsdienste gebaseer op u ontwerpplanne:
Presisie lengte sny, gatboor en pons, strukturele sweiswerk, CNC-bewerking, warmverzinking en beskermende verflaag. Alle persoonlike verwerkingsversoeke word ten volle ondersteun.
V5: Waar word CSA-hoekstaal algemeen toegepas?
A: Hierdie hoekstaal dien 'n wye reeks konstruksie- en industriële projekte:
Staalraamgeboue, fabrieksopbergingspakhuise, brug- en munisipale infrastruktuur, kragoordragtorings, meganiese ondersteuningsrame, mynbou- en energiebedryffasiliteite.
KONINKLIKE GROEP
Adres
Kangsheng-ontwikkelingsnywerheidsone,
Wuqing-distrik, Tianjin-stad, China.
Foon
Ure
Maandag-Sondag: 24-uur Diens











